Domy Raz Dwa oferują energooszczędną technologię dla marzących o domu murowanym

Jeśli marzysz o budowie trwałego i energooszczędnego domu murowanego, to oferta firmy Dom Raz Dwa z pewnością Cię zainteresuje.

Pustak ceramiczny to element w kształcie prostopadłościanu wykonany z ceramiki lub gliny wypalanej w wysokich temperaturach. Pustaki ceramiczne są często używane do budowy ścian nośnych w domach, ponieważ są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i dobrze izolują ciepło i dźwięk.

Nasza technologia budowy łączy w sobie wysokiej jakości materiały, takie jak bloczki ceramiczne na ściany nośne, styropian do ocieplenia i tynk silikonowy do wykończenia zewnętrznej powierzchni ścian.

Konstrukcja ścian nośnych Domy Raz Dwa PASYWNEGO MUROWANEGO gwarantuje stabilność i trwałość budynku, przy jednoczesnym zachowaniu walorów energooszczędności. Ceramika budowlana, z której wykonujemy bloczki, to naturalny i przyjazny dla środowiska materiał, który doskonale akumuluje ciepło, a także cechuje się dobrą paro przepuszczalnością i odpornością na korozję biologiczną.

Ściany zewnętrzne Domy Raz Dwa MUROWANEGO docieplone są z zewnątrz styropianem i pokryte tynkiem silikonowym, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Dach natomiast docieplony jest ciepłą i niepalną PIANĄ PUR, a pokrycie wykonane jest z dachówki betonowej najwyższej jakości. Z nami możesz mieć pewność, że Twój dom będzie nie tylko solidny, ale również oszczędny i przyjazny dla środowiska.


Chcesz wybudować Twój wymarzony dom? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!